Anket
Sitemizi değerlendirin

Günlük falınızı Okuyun

Astroloji.org 'un desteğiyle

12 May 02:32Bilgilendirme / yeni oyunlar

Sony Playstation 5 özellikleri:

Yeni nesil Playstation yavaştan kapımızı çalmaya başladı. Uzun zamandır ortalıkta dolaşan çıkış tarihi dedikoduları, Sony tarafından gelen açıklamayla resmîyete bindi. Yeni Playstation’a ait özellikleri, tahmini Playstation 5 fiyatını, adı büyük ihtimalle Dualshock 5 olacak yeni kontrolcüyü, bahsettiğimiz çıkış tarihini ve daha nicelerini bir araya topladığımız yazımıza hoş geldiniz.
Playstation markası, oyunculuğun son 25 yılına damga vurmuş, hatta değiştirmiş bir olgu haline geldi. Oyun oynayarak geçirilen onca saat, galibiyet sevinçleri, mağlubiyet hüzünleri çoğu oyuncunun asla unutamayacağı bir yere sahip.

İşte oyuncuların hayatında böyle bir yere sahip olan efsane konsol, Playstation 5 ile birlikte yepyeni anılara ev sahipliği yapmaya geliyor. Geliyor gelmesine ama oyuncuları neler bekliyor? Ne gibi yenilikler var? Playstation 5 ne zaman çıkacak? Tüm bunlara cevap verdiğimiz bir yazı hazırladık.


__________________________________________________________________________________________________

Sony Playstation 5 özellikleri:__________________________________________________________________________________________________

Sony Playstation 5 özellikleri:


  • Eski nesil oyunlarla uyumlu olacak,

  • Sanal gerçekliği bir adım öteye taşıyacak,

  • Işın izleme teknolojisine sahip olacak,

  • Özel üretilmiş bir ses yongasına sahip olacak,

  • Bekleme ekranlarını saliseler ile ölçtürtecek bir SSD’si olacak,

  • 8K çözünürlük desteği olacak.

Evet, böyle bakılınca gayet güzel görünüyor. Ancak ayrıntıya inildiği zaman daha da güzel olma ihtimali kalp hızını arttırıyor. İlk olarak eski nesil oyunlarla uyumlu olacak olması çok büyük bir artı. Yani Playstation 5 almak için Playstation 4’ünü satmak isteyenlerin eski oyunlarını bitirmek için beklemeleri gerekmeyecek.

Sanal gerçeklik tarafında ise hali hazırda mevcut olan VR seti ile uyumluluk korunuyor. Ancak kablosuz PSVR 2 tarzında bir ürün çıkacağı da söylentiler arasında. PS5 mimarı olarak geçen Mark Cerny, bu aşamada VR stratejileriyle alakalı ser verip sır vermiyor. Ancak VR teknolojisinin kendileri için epey önemli olduğunu da vurgulamayı ihmal etmiyor.

Bir oyun konsolu olarak, ışın izleme desteği sunacak olması şaşırtmayabilir. Ancak bunun oyun deneyimine katkısı oldukça olumlu olacak. Bir diğer olumlu etki, kulaklıkla oyun oynamayı sevenler için kullanılan yeni ses yongası olacak. Ancak en büyük yeniliklerden bir tanesi, Marvel’s Spider-Man testinde yükleme ekranındaki bekleme süresini tamı tamına 18 kat düşürmeyi başaran SSD olacak.

__________________________________________________________________________________________________
kaynak:https://www.webtekno.com/playstation-5-fiyati-ozellikleri-oyunlari-h77424.html
Yazar admin, 12-05-2020, 02:32
GÖRÜNÜM : 234
When it comes to the original origin of cosplay shop, people generally agree that the birthplace of cosplay is located in Japan. Of course, this is true if this is based on the current cosplay girl anime concept.www.cosplaycina.it But in a broad sense, the real birthplace of animation lol cosplay is definitely the United States

Primeknit uppers Where to Buy Fake Yeezys boast the titular “Onyx” hue, but unlike their counterpart, this version’s digital camo-like patterns on the upper indulge in a reflective coating that shines bright under the right light. The stripe on the lateral profile doesn’t don the same reflective quality, but its tonal makeup draws attention on its own.

First of all, looking at the produdct+colourway ID code in the top-right corner of the size tag, below the Fake Jordan 1 CDG black tine, we have pointed out how the fake shoes have their text improperly font-weighted.

So, let’s have a look at the real fake Yeezy Sand Taupe vs fake Yeezy Boost 350 V2 Sand Taupe image from below in order to see the two boxes and their barcodes.

sw2
Here is a Balenciaga legit check guide for you to avoid the confusion when verifying real and fake Balenciaga Campaign Logo t-shirt. This Balenciaga t-shirt legit check guide, Buy Fake Balenciaga with fake vs real comparisons will also distinguish real vs fake Balenciaga 2017 Campaign Logo t-shirt. In case you still have doubts about authenticity of your item please feel free to reach out to our experts and use our 24/7 authentication services.

Yorum ekle
Adınız:
E-Mail Adresiniz:
Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kod:
Kodu Güncelle
Kodu girin: