» » ergenliğe giren bir çocuk nasıl davranır?

ergenliğe giren bir çocuk nasıl davranır?

Merhaba bu günlerde çok stresliyim. Günler geçip gidiyor artık Hamileliğimin 7 (yedinci) ayımın sonlarındayım. Çok stresli dönemden geçtiğinin farkındayım eşim de bana karşı çok iyi davranıyor ama bazen onu kızdırdığımı sonradan farkına varıyorum. Çocuğumun dünyaya gelip kucağıma almayı o kadar çok sabırsızlıkla bekliyorum ki sizlerle mutluluğumu paylaşmak istedim. Çok mutluyum bir o kadarda gelecek kaygısı var aklımda, çocuğumu nasıl büyütebilirim, geleceğini ne kadar düzenli ve bir o kadar güzel sağlayabilirim düşüncesi aklımdan çıkmıyor.
Bir oğlum olacak, bizlerde kız oğlan fark etmez derler ama eşim ile doktora gittiğimizde ultrasonda görmek istediği ve doktorumuzun ağzındaki kelimelerden bir oğlunuz olacak kelimesinin döküldüğü ilk anda şaşkınlığı ve gözlerindeki parıltıyı görünce o heyecanını gözlerinde görünce bir oğlunun olmasını istediğini fark ettim. Doktorumuz bir kızınız olacak deseydi acaba ne kadar heyecanlanacaktı yada gözleri parıldar mıydı acaba çok merak ediyorum.
Bizde oğlumuz büyüyünce tatsız olaylar yaşayacak mıyız? Bana yada Babasına fevri hareketler yapar mı? Öğretmenlerine karşı saygılı olacak mı? onları sevip sayacak mı? Kardeşleri olursa, bizim düşücemiz olması ama nasip tek büyümemesi kardeşine karşı kıskançlık besleyecek mi? Sorular sorular aklımda bir sürü soru var ve cevabını tahminide olsa verebiliyorum ama gelecek kaygısı beni yoruyor. Ne yapamam lazım bilemiyorum. Nasıl davranmam gerektiğini kurgulamaya plan yapmaya ve dogumdan sonra işleve koymaya kararlıyım. Ama bu konuda yardıma ihtiyacım var eşimde benimle hemfikir.
Siz değerli okurlarımızdan anlatmaya çalıştığımı anlayabildeyseniz ne gibi bir durumla karşılaşabileceğimi bilemediğimden dolayı sizlerden kısada olsa yorumlarınız bekliyorum.
Teşekkür ederim.

Rastegele

Life Lessons: Wealth Building 101

Life Lessons: Wealth Building 101

So, you have four charge cards you owe over $1,000 each, and all sorts of of them come in collections. The sun's rays has not risen yet, but we understand it's going to. I am aware the next challenge resides here. …

Yorum ekle

Yorum ekle

  • Kalın İtalik Altı Çizili Üzeri Çizili | Sola Yasla Ortala Sağa Yasla | İfade Ekle Bağlantı EkleKorumalı Link Girin Renk Seç | Gizli Metin Alıntı Ekle Farklı Bir Alfabe ile Yazılmış Olan Seçili Metni Kiril Alfabesine Çevir Spoiler Ekle
Kodu Güncelle